Informujemy, że wszystkie nowe dostawy taśm Scapa po 1 listopada 2022 będą już przez producenta realizowane wg nowego cennika.

Zmiana cen od 1.11.2022 - informacja Scapa

Obecne warunki rynkowe zmuszają nas do wprowadzenia z dniem 1 listopada podwyżki cen produktów Scapa. Obserwujemy spadki cen niektórych surowców, jednak zdecydowana większość z nich nadal rośnie. Fala wzrostu cen energii w połączeniu z wahaniami kursów walut, również znacząco wpłynęły na koszty produkcji w zakładach produkcyjnych. Celem Scapa było maksymalne ograniczenie wpływu tych zmian na klientów i partnerów i możliwie najlepsze warunki współpracy. Priorytetem Scapa pozostaje ciągłość dostaw i poszukiwanie alternatywnych materiałów do produkcji i badanie alternatywnych źródeł energii.

Od 1 listopada 2022 Scapa dostosowuje ceny wszystkich produktów do obecnych warunków. Zamówienia można składać według aktualnych cen do 28 października. Będą one zrealizowane w ilościach opartych na wcześniejszym średnim miesięcznym zapotrzebowaniu i w standardowych terminach realizacji.

Scapa zastrzega sobie prawo do weryfikacji tych zamówień.

 

Zakres zmiany cen od 1 listopada 2022r:

- taśmy samowulkanizujące od 7% do 15%

- taśmy PCV plastyfikowane od 8% do 10%

- taśmy z twardego PCV  10%

- taśmy polietylenowe 1%

- pianki PCV 10%

- taśmy tkaninowe od 4% do 10%

- taśmy papierowe 10%

- taśmy aluminiowe od 3% do 7%

- taśmy montażowe 2-stronnie klejące od 10% do 12%

- pozostałe od 5% do 10%

 

Bieżące ceny taśm Scapa obowiązują do wyczerpania naszych zapasów magazynowych.

Aktualizacja cen będzie odbywać się wraz z nowymi dostawami.